1 / 5
Nadvoresna reklama
2.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 08:38

Куманово / Куманово

Reklama za montaza nad deloven prostor. Dimenzii 90cm x 66 cm i se siri vo vid na triagolnik taka da e dobro vidliva od site strani. Ima sijalica vnatre za navecer da bide dobro uocliva..

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078236844
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам