1 / 4
СЕ ИЗДАВААТ ДВЕ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНИ ДВОКРЕВЕТНИ СОБИ
6.000 МКД
Цената е фиксна
23.09.2021 13:00

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

23 m²

Спрат:

2

Греење:

Централо

Се издаваат комплетно опремени две двокреветни соби за студенти или вработени во трособен стан во центар на подолг период. Цената е 6000 ден по кревет со која се платени сите трошоци (централно греење, струја, вода, интернет, ТВ, чистење). Во заедничка употреба се комплетно опремени: кујна со трпезарија, купатило и остава.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

мирјана
Св.Кирил и Методиј 6/6-3
Потврден огласувач
070266274
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам