1 / 12
Stan vo Centarot na Kicevo
1 €
19.07.2022 13:00

Кичево

Број на соби:

3,5

Квадратура:

63 m²

Греење:

Друго

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Tane Caleski

Se Prodava Stan vo Centarot na gradot vo blizina na sudot.
stanot e vo odlicna sostojba renoviran 2020 god. namesten.
63 KVADRATI + PODRUM 8 KVADRATI + PARKING MESTO
moze da se vidi vo sekoe vreme.
kontakt tel.
070-318-118
070-226-710

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Stan
Потврден огласувач
070318118
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам