1 / 5
Aluminumski rampu
1 €
16.06.2022 06:26

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Rampi za utovar .dolzina 2.m .3m. 3.5m 4.m od 2tona do 12tona nosivos Novi italianski.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
076 672 790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам