1 / 5
Na prodazba 2 skuteri
9.000 €
Цената е фиксна
15.08.2021 00:59

Струга / Струга

Se prodavaat 2 skuteri registrirani carineti so se prikolka komplet ne se rentanti povejke info na 071680365 ili na viber +1(219)712-0751

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
071680365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам