1 / 5
Kuka
123 €
Цената не е фиксна
14.09.2021 19:27

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

4

Квадратура:

75 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Соларна енергија

Дворна површина:

180 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1975

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Boris trajkovski br 34

Se prodava sprat od kuka
Komplet nova istalacija nov dovod
Parno,solarno
Moze zamena za pogolema kuka so moja doplata ili stan
Cena po dogovor
078/311-020

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Filip
Потврден огласувач
078440775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам