1 / 6
ORTOPEDSKA CIZMA POMAGALO
11 МКД
29.05.2022 14:15

Гази Баба / Скопје

ORTOPEDSKA CIZMA POMAGALO SLUZI KAKO GIPS ILI UCVRSTUVANJE NA NOGATA SO PUMPA ZA PRILAGODUVANJE KON NOGATA

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Протезите и Имплантати

Се продава од:

robert
blagoja stefkovski
Потврден огласувач
071292911
Испрати Е-маил до огласувачот

FIAT SEICENTO LEV FAR

11 МКД

VEZOVI ZA SNOWBOARD DRAKE

11 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам