1 / 6
Nosac na velosiped za Golf 4
3.000 МКД
15.08.2021 15:43

Кочани / Кочани

Se prodava nosac na velosiped za Golf 4. Moze da se postavat 2 velosipeda. Vo ispravna sostojba.

Broj za kontakt: 075 293 010
Broj za kontakt na Viber: 077 621 352

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Зафир
Потврден огласувач
075293010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам