1 / 4
NOVA nekoristena kapsula,replika SHURE BETA58
1.000 МКД
Цената е фиксна
03.10.2022 12:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nova nekoristena kapsula,replika od shure beta58A....Kapsulata ima identicen zvuk kako originalnata kapsula odnos 1:1.....Kapsulata odi komplet so mreza,telo,glava,kako na slikata,odlicen kvalitet....

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам