1 / 12
PAPAGAL ..AMAZONEC..
По Договор
26.11.2022 07:51

Битола / Битола

Se prodava golem papagal AMAZONEC. pitom. racno hranet. zboruva 30 tina zborovi. so kafezi ili bez niv. za poveke info na mob 070237237

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

GORGI
Потврден огласувач
070237237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам