1 / 3
Кирби правосмукалка
700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.06.2022 13:07

Свети Николе / Свети Николе

Кирби со перач и сите елементи
Направен сервис пред месец дена за повеке инф. на тел.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078318900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам