1 / 11
Detski patiki Adidas 38,5
800 МКД
20.06.2022 01:35

Автокоманда / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Жолта

Patiki Adidas original moze i za fudbal,socuvani malku noseni,kupeni od sport vision. Br 38,5.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071248617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам