1 / 8
Целосно реновирање на купатила
350 €
Денес 13:00

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Целосно реновирање на купатила!

*Изработка на плочки.

○ Изработка на мермер.

○ Изработка на било каков декоративен камен.

○ Инсталација и замена на водоводни и доводни цефки.

○ Кршење на стари плочки исто така изнасање на истиот шут.

○ Ѕидање на кади.

○ Нанесување на изолации.

○ Поставување на кошулици.

○ Монтирање на секоја санитарија во купатила.

○ Местење тапети.

○ Изведба на електро инсталации, и слично.

За подетални информации јавете се, или пак пишете на вибер на дадениов број.

☆☆☆ Вртете на дадениов телефонски број! ⬇️⬇️⬇️
📲 》 075-325-136 Dejan
📲 》 075-381-380 Andrej

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Плочкари

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
075381380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам