1 / 1
AKUMULATORI BLACK HORSE G&N AVTODELOVI
2.700 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Денес 08:50

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Други

Модел:

Site

Tип на делови:

Палење делови/ свеќички

BLACK HORSE

PORADI GOLEMIOT INTERES ZA AKUMULATORITE

NOVI SUPER CENI !!!
BESPLATNO TESTIRANJE NA VASITE AKUMULATORI

Zamenetego vasiot star akumulator i dobijte neverojatni ceni:
45 Ah 2200 den
55 Ah 2700 den
75 Ah 3500 den
100 Ah 4400 den
135 Ah 6000 den
190 Ah 8000 den TESLA
225 Ah 9700 den TESLA

INFORMACII NA TELEFONOT NA
G&N AVTODELOVI BITOLA 071 222 973 i 075 722 227
ILI VO PROSTORIJATA NA
ul.GOCE DELCEV BR.1 BITOLA

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

GN AVTODELOVI
Goce Delcev br.1
Потврден огласувач
071222973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам