1 / 3
Zamena za ker. Plocki ozvucuvanje, Studio
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.04.2022 02:16

Охрид / Охрид

zamena za keramicki plocki podni ili zidni menuvam Ozvucuvanje zvucnici, Mikseta, 5 kanali Sony, mikrofoni cena 400 evra plus Muzicko studio sistem cena 350 evra gi menuvam za keramicki Plocki
ili zamena za motor za camec penta
tel 078-998-235

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

prodavam set dihtunzi za Tam 2001

1 €

prodavam gramofon Sanyo 2500 den

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам