1 / 6
ДАРМА ДОМА издава нов стан во Карпош !
200 €
12.10.2021 10:41

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 4 кај Стара Телевизија, станот поседува 40 м2 ,2 соби, дневна, и спалнa, наместен комплет со понов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, клима, слободен паркинг пред зграда, балкон, греење на парно, во спалната има единечен лежај, вселив веднаш...


цена-200 евра

шифра 22701

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

 Скопје  

 

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Карпош !

600 €

Дарма Дома izdava ULTRA LUKSUZEN stan vo Centar !

700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам