1 / 4
Piaggio beverly 200
1.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.08.2021 09:58

Виница / Виница

Марка:

Piaggio

Вид:

Скутер

Година:

2002

Модел:

Beverly 200

Километри:

15000

Piaggio beverly 200 na mk tabli poveke informacii kontakt 079 330 310

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Jordančo
Потврден огласувач
079330310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам