1 / 6
Gigabyte Midi Tower IF 333
1 €
22.04.2022 00:59

Гевгелија / Гевгелија

Prodavam kukiste Gigabyte Midi Tower IF 333. Prostor za graficka kartica do 28cm dolzina. Ima dva originalni kuleri, napred i nazad, dobar protok na vozduh i ladenje.

Cena po dogovor. Doaga so gratis DVD rezac.

Link:
https://www.gigabyte.com/Chassis/IF-333

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
077736497
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам