1 / 2
Prodavam jet ski Hison motor Suzuki 155 KS
2.000 €
16.08.2021 13:58

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam jet ski / skuter na voda Hison 155 KS, motor Suzuki.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071342062
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам