1 / 4
Rampa za kanion 1.5t
550 €
26.06.2022 18:49

Битола / Битола

Se prodava rampa od kamion
Momentalno e montirana na kamion i mozi da se proba na lice mesto

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
071255212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам