1 / 3
Niva Lozje
2 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.06.2022 19:38

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

8600 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo selo Crniliste 8600 kvadrati od koi 5600 kvadrati lozje koe ima instalirano sistem za navodnuvanje i e na starost okolu 7-8 godini

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

rade
Потврден огласувач
070642147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам