1 / 5
Se prodava hamaci teken 250cc
1.900 €
01.12.2021 11:40

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2021

Модел:

Hamaci teken

Motorot e star 3 meseci ima 1 god garancia reg redovno servisiran ima pominato 5000 km 6 brzini za poveke informaci javetese

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Tomce
Потврден огласувач
078231567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам