1 / 3
Dupli Dek/Дек JVC TD-W 501 VINTAGE Stereo Dual Auto reverse
3.000 МКД
Цената е фиксна
22.06.2022 13:28

Карпош / Скопје

Mnogu socuvan dupli Dek JVC TD-W 501 Stereo Dual Auto reverse
Vintage model samo za kolekcioneri
.na ebay se prodava okolu 150 evra
Cena 7000
Namalen 6000
Vikend cena 3000

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski Brend maski br.L/XL maici,kosuli,trenerki,jakni

1 МКД

Germanski brend patiki br.40 org.NIKE Air max Povolno

1700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам