1 / 5
Maski dolni teget trenerki br.M org.UNDER ARMOUR
900 МКД
Цената е фиксна
22.09.2021 16:50

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

M

Боја:

Темно сина

Germanski kako NOVI maski dolni trenerki org.Under Armour br.M preubav materijal odozdola so mrezesta postava prijatni lesni za nosenje leto esen model
Cena 1800
Namaleni 1200
Samo denes 900 dzabe

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

%GERMANSKI BREND SORCEVI/KUPACI% L/XL

1 МКД

Germanska maska jakna br.L/XL org.Valvoline Racing

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам