1 / 1
4TB Eksteren disk - A-Data HM800 External Disk
4.000 МКД
Цената е фиксна
15.05.2022 22:09

Аеродром / Скопје

Se prodava nekolku meseci star eksteren disk 3.5" so dopolnitelno napojuvanje. Koristen, povrzan na televizor, kako dopolnitelna memorija.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Korisnik
Потврден огласувач
078361205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам