1 / 8
Fiat barchetta
3.000 €
04.08.2022 14:55

Охрид / Охрид

Марка:

Fiat

Модел:

Barchetta

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Fiat barchetta odlicna
Pominata Registrirana
Plinski ured lovato dizna plin
So dva krova platnen(zdrav ne e skinat) i plasticen

076657726
076657726

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075706196
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам