Se prodavaat dve nivi od po 3000 dekara
1 €
12.10.2022 20:03

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

6000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavat dve nivi od po 3 dekara vo blizina na selo manastirec pod kanalot za navodnuvanje Cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078248343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам