1 / 4
Lady Million & Victoria secret bombshell
1 €
Цената е фиксна
13.07.2022 12:16

Скопје Центар / Скопје

Се продаваат оргинал:

CHANEL N°5 - 4.500мкд
Dior J'adore - 3.200мкд
My Way, Giorgio Armani - 4.000мкд
Sì Passione, Giorgio Armani - 4.500мкд
Sì Fiori, Giorgio Armani - 4.000мкд
Lady Million Paco Rabanne - 3.000мкд
Tom Ford Black Orchid - 5.000мкд
Coco Mademoiselle - Chanel - 4.500мкд
Chanel Chance - 3.500мкд
Bombshell by Victoria's Secret - 3.000мкд
Nina by Nina Ricci- 3.000мкд
La Vie Est Belle Lancôme - 3.500мкд
Good Girl Carolina Herrera - 4.000мкд
Black Opium by Yves Saint Laurent - 4.000мкд
Eros Versace - 3.000мкд
Si Giorgio Armani - 4.000мкд


*Парфемите се оргнинал и не се тестери


Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Парфеми и мириси / Женски Парфеми

Се продава од:

Елена
Потврден огласувач
38975847921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам