1 / 8
Odlicni NEXEN radial gumi 195/65/15 sara 6.5-7mm
5.000 МКД
30.11.2021 07:31

Куманово / Куманово

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

195

Висина:

65

Дијаметар:

15

Odlicni NEXEN radial gumi 195/65/15 sara 7 mm dve se 2019 god a drugi dve 2017 so skoro ista sara site cetiri , top meka guma koja odlicno grabi i vo zimski uslovi ,vo odlicna kondicija, bez tresenje i bilo kakvo otstapuvanje od pravec ,vozeni samo 7000 km dve letni sezoni

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
076225662
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам