1 / 4
Se Izdava apartman vo centarot na Struga
1.800 МКД
27.08.2021 19:21

Струга / Струга

Apartmanot e kompletno opremen, kujna, kupatilo, za 4 osobi cenata e 1800 den nokevanje, za 2 osobi 1000 den nokevanje.
070613677 Afrodita

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

ALEKSANDRA BELESKA
Потврден огласувач
078996184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам