1 / 4
Golema porcelanska figura CAPODIMONTE
4.900 МКД
5.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2021 19:45

Битола / Битола

- Golema porcelanska figura Capodimonte proizvedena vo Italija
- vo perfektna sostojba bez grepka kako vcera kupena
- stara preku 30godini kupena germanija
- proceneta okolu 450€
- odlicna za dekoracija na domot so kvalitetno staro delo, toj sho se razbira od vakvi figuri znae sho e kvalitet.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од керамика

Се продава од:

Antoni
Потврден огласувач
075937790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам