SE BARA CIMERKA
По Договор
18.09.2021 23:24

Битола / Битола

Se bara 1 ili 2 cimerki za vo stan lociran vo prvata kula na prizemje nasproti srednoto tehnickoto uciliste vo bitola. Vo stanot vekje ima 2 cimerki.

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
076349545
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам