1 / 3
Masina za centriranje
По Договор
06.12.2022 12:38

Кичево

Se prodava masina za centriranje na preden i zaden trap HPA C400.. so softver za koli i kombinja do 2015godina so fakjanje na bantas do 24col i site dodatoci!!!!
Moze zamena za vilkanizerski masini ili avtomobil!

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
070253923
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам