1 / 1
Minelab Vanquish 540 detektor za metal zlato
540 €
17.08.2021 12:07

Македонска Каменица / Делчево

Состојба на предмет
Нов

Minelab Vanquish 540 Pro Pack
2 сонди, безжични слушалки, батерии на полнење.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Napsterce
Потврден огласувач
078414969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам