1 / 8
Apartmani i studia ,centar,parking
1 МКД
01.09.2021 10:23

Охрид / Охрид

Квадратура:

45 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Apartmani za familijarni gosti, na mirna lokacija vo centar.Kompletno se opremeni so kupatila i kujni,wi fi i kab tv. Cena po dogovor.
Tel: 070 307 457

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

apartmani
Потврден огласувач
070307457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам