1 / 6
NORTH FACE GORTEX , XL - XXL
1.500 МКД
10.09.2021 05:36

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Сина

Original NORTH FACE GORTEX , XL - XXL, plava boja
Cena 1500 denari


North face SIVA BOJA , NOV, GORTEX,
CENA 3000 DENARI

Skopje karpos 3
Tel.071293676

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

DENI
Потврден огласувач
0038971293676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам