1 / 1
Tracer Smart RF - Безжична тастатура со TOUCHPAD
1.190 МКД
29.12.2021 15:44

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 Tracer Smart RF

✅ Направете повеќе со тастатурата Tracer Smart RF

✅ Tracer Smart RF е ергономска безжична тастатура која е совршена и за домашна забава, како и за долги часови работа во канцеларија.

• Практично поврзување со компјутер и лесна инсталација.
• Елегантен дизајн.
• Брз пристап до главните функции.
• Безжично работење со опсег до 10 m.
• Вградена голема подлога за допир.
• Животен век до 20 милиони кликања.
• Напојува со две АА батерии.

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

K480 BLUETOOTH MULTI-DEVICE KEYBOARD

2799 МКД

"Chocolate" ТАСТАТУРА

450 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам