1 / 8
OnePlus 3
6.200 МКД
Цената е фиксна
29.08.2021 09:26

Виница / Виница

Марка:

Друга марка

Модел:

OnePlus 3

Боја:

Silver

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

OnePlus 3 , ram 6 GB, memorija 64 GB. Bez nikakvi ostetuvanja, orig. futrola i USB kabel za polnenje.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
079250971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам