1 / 7
Renault clio 1.2 2003
1.500 €
17.08.2021 16:59

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Одлична состојба редовно сервисиран и одржуван автомобил...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Boban
Пере Тошев бб
Потврден огласувач
072256860 - Viber
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам