1 / 5
iPad 2th iPad 3th generation nano
2.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 10:07

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPad

Боја:

Silver

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Се продаваат iPad втора генерација и iPad 3 генерација нано заклучени на iCloud и со оштетенo стакло на display(исправен Touch).
2800 денари за двата

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
075782691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам