1 / 7
Се продава вила во Суитлак
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.11.2021 12:36

Штип / Штип

Квадратура:

2200 m²

Број на соби:

1

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

Се продава вила во населба Суитлак со површина од 2200м2. До вилата има пат, има вода и струја. Со лозје, овоштарник и простор за градба и паркирање.Вилата се продава а цената е по договор или предност има замена за стан.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава / Можна е замена од:

Emilija
Потврден огласувач
078263780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам