1 / 2
IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.06.2022 12:15

Штип / Штип

Греење:

Струја

IZNAJMUVAM DVE GARAZI VO 8MI NOEMVRI STIP POGODNI ZA POVEKJE RABOTI
ZA INFORMACII NA 078/313-012 KRLE

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Zlatko
Потврден огласувач
078313012
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам