Kupuvam stan ili kuka vo cair/butel
80.000 €
17.08.2021 23:32

Чаир / Скопје

Број на соби:

2,5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Skopje

Kupuvam stan ili kuka vo cair/butel,

Stan so minimum 80m2, od 1rvi do 3 sprat so lift. So cista dokumentacija. Ne namestem. Ispratete ponudi so sliki.

Za kuki - minimum 90 m2 + minimum 250m2 dvor. Cena do 90,000 EUR.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

M. F.
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам