1 / 5
Elektro motor 15kw 1460min 1740min
400 €
13.06.2022 08:51

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Nof donesen od svajcarija vodootporen.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Dragan
Milan Lisica br12
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам