1 / 12
Alfa 147 Q2 1.9jtdm 150ks 2007 na delovii 071804867
1 €
12.08.2022 09:51

Кичево

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2020

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Alfa 147 Q2 1.9jtdm 150ks na delovi 071804867
motor menjac turbo odlicni moze proba
Al bandazi 15ki
Spoljer gepek
Hromirani retrovizori
Hromirani lajsni pragovi Q2
Q2 sedishta tapaciri
Q2 kilometraza i volan
Radio so nav i sharzer
Komandi prozori so 4ri vrati
Crno nebo komplet so soncev krov
Fabricki patosnici i q2 pedala turaza kocnica
Farovi so Fabricki xenon so trafoa
Zdravi podkrila i plastika pod motor
Rezervna guma 15ka
i se shto vi treba do posleden straf !

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам