1 / 4
Conway 529 29 r 2018 model golemina 42 cm 3x9
500 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.02.2023 17:56

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

podetalni info 070-360-713 dime

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

dime
Потврден огласувач
070360713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам