1 / 4
Se izdava pod kirija deloven prostor vo centar tar
По Договор
30.06.2022 21:53

Струга / Струга

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Se izdava deloven prostor
Vo centar struga sret carsia
Prizemja e 80m2
1kat 160m2 spremen e za rabota so invetar piceria
2kat 190m2 spremen apartmani
Moze celo ili posebno

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
071211299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам