1 / 12
Racki gripovi
12.345 €
18.08.2021 10:41

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Racki gripovi
Cube.obi.handiz.sedona .i drugi bredovi
Cena od razni boi crni beli crveni.zeleni.sivi.plavi 200.250.300.350.450.550.750.800.1000.den
Volani
600mm dolzina 31.8 600 den
Volan 720mm nov ..31.8 ...1000 den
Volan polven 720mm 31.8 ..1000den
Volan 760mm nuwman 31.8 ..1800 den
Volan Husqvarna 740mm ..35mm ..1500 den
Volan Husqvarna 780mm ..35mm 1800 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам