1 / 12
Racki gripovi
12.345 МКД
18.08.2021 10:50

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Pedali
Pedali so idustiski lageri sivi 2500 den
Pedali crno so idustiski lageri 1900 den
Pedali crni 900 den
Pedali platforms crni 600 den
Pedali specialized plasticni 1500 den
Pedali spd
Spd Ritchey crveni 1200 den
Pedali spd m 520 beli 1000 den
Spd xtr m 9020 .. 1200 den
Spd platforma shimano plasticni 1000 den
Spd road .mtb .750 den
Weglo polovni pedali 200.250 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам