1 / 7
Stem 25mm
500 €
18.08.2021 11:13

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

26 "

Stem 25mm
Stem 25mm richey.. 700 den
Stem Ritchey 25mm.. 800 den
Stem Ritchey 25mm 500 den
Stem so zglob agolen 700den
Stem so agol 600 den
Stem wolf caycle 600 den
Stem srebrena 110 mm dolzina 25mm. 400den
Stem za bmx

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам